Yüzünüzün Şekline Göre Güneş Gözlüğü!

2017 güneş gözlüğü çeşitleri Trend yaz 2017 trendleri yüz şekilleri

Yüz şekliniz için ideal güneş gözlüğü seçmek, her zaman kolay olmayabilir. Hele ki bir başkasında beğendiğimiz güneş gözlüğü bize yakışmadığı andan itibaren dünyamız kararır ve motivasyonumuz düşer.

Yüzünüzün hatlarına uygun, doğru hatları ön plana çıkaran gözlük çerçevelerini bulmak mümkündür ve fakat malesef tam tersine yüz hatlarınıza göre olmayan da çerçeveler vardır.
SunglassWarehouse.com yüz hatlarınıza uygun olan güneş gözlükleri şekillerini
aşağıdaki resimlerdeki gibi anlatmış. Tek başına yeterli olmadığını düşünsek de kararsız kalan kadın ve erkek güneş gözlüğü severler için iyi bir rehber niteliğinde!

Bizim nazicane tavsiyemiz ise; her zaman kuralları bozan ve kendi beğendiğiniz,
sevdiğiniz renkleri kullanmanız. Yakışmayacak güneş gözlüğü yoktur,
sorun kendinize nasıl baktığınızdadır.

Sevdiğiniz modelleri denemekten kaçınmayıp yenilikçi oldukça, modanın aslında ne kadar farazi olduğunu görecek, kendi tarzını daha iyi oturtacaksınızdır. Kadın ve erkeklerin tarzları giderek birbirine yaklaşmakta. Hatta 2017 yaz modellerinde unisex güneş gözlükleri artık daha çok tercih edilmekte ve bu sınır iyice belirginsizleşmekte. Zaten güneşten korunmayı bir alışkanlıktan eğlenceli bir detay haline getirmekten bahsettiğimiz de sınır koymak yerine yeni fikirlere açık olmakla başlıyor.

Hem sizce de, geometrik formdaki cam detayları, rengarenk canlı renklerdeki gözlükler, büyük çerçeveler olmadan hayat çok sıkıcı değil mi?
New post